Volka  OSGB; Türkiye’de 6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu’nun yürürlüğe girdikten sonra  2016 yılında kurulmuştur. T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü Tarafından  Ortak Sağlık Güvenlik Birimi olarak OSGB yetki belgesi almıştır.Volka  OSGB  Kurucuları( Dr. Yahya Ayhan ÇAKGÖZKimya Mühendisi İren YAŞAR2016 yılından bugüne; Kalite yönetim sistemleri, mühendislik danışmanlık ve sağlık  hizmet veren bir şirkete sahiptirler. Volka  OSGB bu sebeple sağlam kurumsal alt yapıya ve yüzlerce kurumsal firma referansına sahiptir.

Volka  OSGB; Kalite ve sorumluluk bilincine sahip, tecrübeli ve uzman kadrosu, İSG dokümantasyonlarının eksiksiz, hatasız yapılması, arşivlenmesi, en kaliteli hizmeti ve en uygun fiyat politikasıyla sunması ile sektöründe en çok tercih edilenOSGB’lerden birisidir. VOLKA  OSGB olarak Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’nın bize verdiği yetki belgesini, devletimize ve milletimize karşı aldığımız sorumluluğun belgesi olarak görmekteyiz.
Bu görevi yerine getirmek adına kurduğumuz profesyonel ekibimizle, her biri kendi alanında lider çözüm ortaklarımızla, “Türkiye’de İş Sağlığı ve Güvenliği Kültürü ”nü oluşturmayı ve hayatımızın her alanında uygulamayı kendimize görev edindik.

Ülkemizde çalışma hayatının kalite standartlarını iyileştirilmesinde temel öğeler olan “İş Sağlığı ve Güvenliği” konularına ilgi duyanların bilgilendirilmeleri ve güncel haberleri takip etmeleri amacıyla kurumsal facebook, twitter, google+, linkedin sayfalarından üyelerine ulaşmaktadır.


Image

19000+

Memnun Müşteri

5

Yıllık Tecrübe

3

Ödül

01.

Misyon

Müşterilerimize iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerinde güçlü bir çözüm ortağı olmak.

 

02.

Vizyon

Hizmet kalitesiyle en çok tercih edilen OSGB’lerden birisi olmak.

03.

Değerlerimiz

Dürüstlük, Güvenilirlik, Müşteri Memnuniyeti, Takım Çalışması, Uzmanlık, Sorumluluk Bilinci, Yenilikçilik, Sürekli Gelişim…